Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fikolkowo/domains/fikolkowo.pl/public_html/apps/common/classes/DbcMysql.class.php on line 22
FIKOŁKOWO | Rezerwacja

FIKOŁKOWO

CO NOWEGO !

11 marca

SALA ZABAW ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA

6 grudnia 2019

6 GRUDNIA 2019

19 kwietnia 2019

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

Rezerwacja

Informacje o zajęciach
cały cykl zajęć           pojedyńcze zajęcia
Dane podstawowe rodzica / opiekuna
Dane kontaktowe
Informacje dodatkowe
Uwagi


Oświadczam, że zostałem/łam poinformowany/a o prawie wglądu do moich i dziecka danych osobowych i prawie ich poprawiania oraz, że będą one wykorzystywane przez Strefę Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. w celu zawarcia i wykonywania umów zawartych ze Strefą Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. oraz w celu marketingu produktów i usług oferowanych przez Strefę Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. Dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności. Administratorem danych osobowych jest Strefa Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. z siedzibą ul. Dąbrowskiego 17/21, 93-177 Łódź.


Wyrażam zgodę na przekazywanie przez Strefę Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. z siedzibą ul. Dąbrowskiego 17/21, 93-177 Łódź, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Łodzi pod numerem 61139, informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.), a w szczególności na przesyłanie na podany powyżej identyfikujący mnie adres poczty elektronicznej informacji na temat produktów i usług oferowanych przez Strefę Zabaw i Edukacji Dziecka – M.A.M. „Fikołkowo” s.c. oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie podanego adresu poczty elektronicznej w ww. celu. Przyjmuję do wiadomości, iż powyższą zgodę mogę odwołać w dowolnym momencie np. poprzez wysłanie stosownego oświadczenia na adres: zapisy@fikolkowo.pl.
© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl