Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fikolkowo/domains/fikolkowo.pl/public_html/apps/common/classes/DbcMysql.class.php on line 22
FIKOŁKOWO | Strefa dziecka

FIKOŁKOWO

menu

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

URODZINY KLASYCZNE

URODZINY RODZINNE (1-2 lata)
Idealna propozycja dla najmłodszych jubilatów, którzy będą mogli spędzić te wyjątkowe chwile w rodzinnej atmosferze w sali zabaw, pośród kolorów i atrakcji pobudzających dziecięcą wyobraźnię oraz pasję odkrywania. To propozycja skierowana do rodziców, którzy pragną spędzić ten dzień z pociechą w wyjątkowym otoczeniu w towarzystwie rodziny i przyjaciół oraz chcieliby zapewnić dobrą zabawę małym gościom jubilata, którzy często są w różnym wieku.


URODZINY KOLOROWE (3-5 lat)

Przeniesiemy się do magicznego świata dziecięcej fantazji, aby wziąć udział w specjalnie przygotowanych atrakcjach. Dzieci będą miały okazję sprawdzić się w rywalizując w  konkursie zagadek i na torze przeszkód. Skorzystać z platformy interaktywnej KNOOCKER - jedynej w Łodzi ! ktora od niedawna jest stałym elementem animacji urodzinowych. Sprawimy że jubilat i jego godście będą mogli doświadczyć wielu radosnych, niezapomnianych chwil.

 

© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl