FIKOŁKOWO

menu

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

MAGICZNE URODZINY - URODZINY Z ILUZJONISTĄ (tematyczne)

URODZINY MAGICZNE

Atrakcja główna -profesjonalny Iluzjonista

( z uwagi na koszty atrakcja dostęna dla imprezy gdzie ilość uczestnikó przekracza 15 osób. Istnieje możliwość zorganizowania jej dla mniejszej ilości dzieci - wówczas koszt urodznin jest kalkulowany indywidualnie z klientem )

2 formuły

POKAZ - 30 min program artystyczny , przygotowany z myślą dla najmłodszych . Pokazy dla dzieci cechuje humor i barwna kolorystyka rekwizytów, a wyselekcjonowane efekty pobudzają umysł dzieci zmuszając do logicznego myślenia. Program łączy w sobie efekty kontaktowe ( z udziałem widzów) oraz przy akompaniamencie muzycznym
Poniżej opis przykładowych efektów:
Przypadek pieska Lucka - podczas prezentacji zostaje opowiedziana historia pieska, który mieszka w torbie. W czasie pokazu przytrafia mu się wypadek. Dzieci z pomocą iluzjonisty przywracają pieskowi dawny wygląd w czarodziejski sposób.
Kanarek i Koty - opowieść o losach kanarka , który przypadkiem wyfrunął z klatki i tylko dzięki swojemu sprytowi nie dał się zjeść czterem kotom.
Ponadto: cięcie i scalanie sznurka, znikające chusteczki, łączenie obręczy, latający stolik i wiele innych....

WARSZTATY
Trwają ok 45 min. , dzieci otrzymują niezbędne materiały do nauki - poza nauką sztuczek iluzjonista opowiada dzieciom o historii iluzji i zapoznaje z podstawowymi pojęciami  ( słowniczek iluzjonisty )

© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl