Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fikolkowo/domains/fikolkowo.pl/public_html/apps/common/classes/DbcMysql.class.php on line 22
FIKOŁKOWO | Strefa dziecka

FIKOŁKOWO

menu

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

 

 Strefa Zabaw i Eudukacji Dziecka - FIKOŁKOWO
zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci od 4 do 12 lat

Proponowane przez nas zajęcia pomogą Państwa Dzieciom w harmonijnym rozwoju społecznym
i intelektualnym. Między innymi, dzięki nim Wasze pociechy wejdą w przyszłość bezpieczniej i radośniej.

Oferta skierowana jest do każdej grupy wiekowej - oto wybrane propozycje:

  • Laboratorium Małego Odkrywcy (5-12 lat) - Każde dziecko może stać się małym-młodym odkrywcą i rozwiązywać zagadki otaczającego świata. W oparciu o praktyczne i łatwe doświadczenia, w naszym laboratorium małego odkrywcy, każde dziecko będzie mogło zobaczyć interesujące zjawiska przyrodnicze spotykane w codziennym życiu, a także odkryć prawdziwą magię nauki.Podczas każdego doświadczenia w przystępny i zrozumiały sposób wyjaśnimy jego przebieg, istotę i wynik, dlaczego tak się stało, co spowodowało, że efekt eksperymentu był możliwy oraz oczywiście i przede wszystkim odpowiemy każdemu Dzieci na jego pytania. Dzieci będą mogły dowiedzieć się i przekonać „na własnej skórze”, między innymi: dlaczego tęcza jest kolorowa,czy możliwe jest, by lód był suchy, jak za pomocą ziemniaka wytworzyć prąd. Tajemniczo i zachęcająco brzmiące tytuły doświadczeń: „fioletowe mleko?”, „rakieta balonowa”, czy „wulkan zapalany lodem” przykują uwagę i zainteresowanie każdego ciekawego światem dziecka.

    

  • Cecylkowe rewolucje w kuchni – zajęcia kulinarne (4-9 lat) - Zajęcia w kuchni CecylkiKnedelek to smakowity pomysł na spędzenie czasu. W trakcie zajęć uczestnicy poznają pomysły na zrobienie niespodzianki kulinarnej swoim rodzicom, czy kolegom i koleżankom. Jak upiec ciasteczka, czy puchate muffinki, jak przygotować pyszny obiad? – wszystkie te sekrety zdradzi Cecylka. Uczestnicy będą poznawać przepisy na różne smakołyki i zdobędą podstawową wiedzę kulinarną.
 

Zajęcia cykliczne /okazjonalne - info o terminach będzie umieszczane na bieżąco 

 

 

 Szczegóły dotyczące grafiku i pozostałych dni otwartych – tel. 608 680 595,

na miejscu – FIKOŁKOWO ul. Dąbrowskiego 17/21 Łodź (obok Biedronki – za LiDLem) 

 

 

 

 

© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl