Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fikolkowo/domains/fikolkowo.pl/public_html/apps/common/classes/DbcMysql.class.php on line 22
FIKOŁKOWO | Strefa rodzica

FIKOŁKOWO

menu

STREFA ZABAW I EDUKACJI DLA CIEBIE I TWOJEGO DZIECKA

TANECZNY MIX W PARACH

Taneczny MIX w parach  poniedziałki godz. 19:35-20:35

To zajęcia na których poznacie Państwo podstawy tańca towarzyskiego oraz  praktyczne rozwiązania łączenia figur, które pozwolą wam zabłysnąć na parkiecie.

Podstawą wszystkich stylów w parach jest prowadzenie, którego nauczycie się na zajęciach. Właśnie dzięki niemu oraz podstawowym krokom szybko staniecie się mistrzami parkietu.  Podczas treningów dowiecie się także jak poruszać się z gracją , jak zaprezentować siebie i zauroczyć partnera/partnerkę tanecznymi umiejętnościami. Zajęcia pomogą pozbyć się "parkietowych" kompleksów i odnaleźć przyjemność w tańcu.

 

Start cyklicznych zajęć 3.10.br godz.19:35

Zajecia pokazowe 26.09 br godz.19:35

W czasie zajęć dzieci mogą bawić się na sali zabaw ( dla klietów którzy zdecydują się na systematyczne spotkania z tańcem i wykupią karnet przygotujemy zniżkę na bilety wstępu na salę dla dzieci ,obwiązującą w czasie trwania zajęć )

 

 

© fikołkowo.pl - żłobek, sala zabaw, półkolonie Łódź, ul. Dąbrowskiego 17/21.
realizacja Backroom.pl